Батьківська вітальня!

Шановні батьки!
Ось і наступив ще один навчальний  рік, який, за усіма передбаченнями, стане цікавим у світі знань, захопливим у нових відкриттях та несподіваним на приємні сюрпризи.
Нарешті календар перегорнуто…. на сторінках з’явився місяць жовтень… А це означає, що гурток «HelloEnglish!» розпочинає свою роботу та з нетерпінням вже чекає допитливих, розумних діток, які бажають відкрити для себе незвичайний світ англійської мови.
Навчання дошкільників англійської мови – це цікавий, багатогранний та по-своєму особливий вид освітньої діяльності. Головними критеріями відбору дітей до гуртка є бажання дитини пізнавати та вивчати англійську мову, а також зацікавленість батьків у відвідуванні дитиною занять.
Заняття гуртка проводиться 2 рази на тиждень, тривалістю 20 хвилин, на яких діти в ігровій формі засвоюють правильну вимову звуків, лексичний матеріал, граматичні структури, вчаться розуміти на слух англійське мовлення.
Та для того, щоб результат проведеної роботи на занятті став ще кращим, потрібна Ваша підтримка та допомога.
Пропоную Вам ПАМ’ЯТКУ для вивчення англійської мови вдома.
Під час вивчення англійської мови вдома
*    Заняття із дитиною проводьте лише тоді, коли дитина здорова і життєрадісна. Вибирайте для навчання найжиттєрадісніші моменти.
*    Робіть усе невимушено та радісно, говоріть зрозуміло та з ентузіазмом.
*    Повторюйте разом із дитиною вивчені на занятті слова та вирази у вигляді гри. Гра включає активну уяву дитини, а через уяву легше і надійніше активізується дитяча пам’ять.
*    Не перевіряйте дитину надто часто. Переконатися чи засвоїла дитина інформацію можна непомітно для неї. Уникайте слів «давай перевіримо», натомість скажіть «давай поглянемо».
*    Виготовляйте предметні малюнки та інші наочні посібники разом із дитиною, водночас запамятовуючи нові слова.
*    Малюки все вбирають як губка, але віддача починається далеко не відразу. Деякі просто соромляться і лише через кілька місяців виявляється, скільки вони насправді знають.
*    Якщо дитина не засвоїла навчальний матеріал через хворобу або через іншу поважну причину, одразу зверніться до вчителя. Він розповість вам, як організувати допомогу дитині вдома.
Матеріали кожного заняття зберігаються у заведених папках, так зване МОВНЕ ПОРТФОЛІО  (зручний формат – папка А5, з файлами. Проте це не обов’язково, Ви обираєте на власний розсуд та вподобання). До художнього оздоблення портфоліо долучатимуться і батьки, і самі дошкільники. Щоквартально папки будуть збиратися для перевірки. Звертатиметься увага на систематизацію матеріалу, охайність та зовнішній вигляд папки.
Шановні батьки, я вдячна усім Вам за розуміння та підтримку, адже саме Ви вселяєте віру, додаєте енергії та наснаги нам на нові, хоч маленькі, але вже помітні звершення.
І на сам кінець, пам’ятайте, що спільними зусиллями ми зможемо розпочати підняття на вершину гори під назвою «Англійська мова».

З найкращими побажаннями, керівник гуртка
Марина Зубик


Домашні школи з англійської мови






БАТЬКІВСЬКА ШПАРГАЛКА
«Під час вивчення англійської мови вдома…»
1. Повторюйте разом із дитиною вивчені на занятті слова та вирази у вигляді гри. Нехай дитина буде вашим учителем (якщо ви недостатньо володієте англійською або взагалі не володієте нею). Грайте у ті ігри, які були на занятті.
2. Якщо у дитини труднощі у вимові, проконсультуйтесь у педагога. Якщо дитина погано запам‘ятовує слова та правила, керівник гуртка підкаже вам прийоми запам‘ятовування інформації.
3. Виготовляйте предметні малюнки та інші наочні посібники разом із дитиною, водночас запам‘ятовуючи нові слова.
4.Розповідайте дитині, наскільки важливим є вивчення англійської мови людині майже будь-якої професії.
5. Якщо дитина не засвоїла навчальний матеріал через хворобу або через іншу поважну причину, одразу зверніться до керівника гуртка. Він розповість вам, як організувати допомогу дитині вдома.
Успіхів!



ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Сьогодні англійська мова – невід`ємна частина навчання вже з дитячого садочка. Проте навчити – це обов`язок не лише вчителів, а й батьків. Пропоную кілька порад для вас, батьки, як підтримати малюка на його шляху до знань.
1. Англійська – щодня. Не обов`язково обмежуватись кількома годинами щотижня для вивчення англійської. Звісно, перевантажувати дитину заняттями не варто. Нехай вивчення англійської стане грою, яку можна розпочати будь-де чи будь-коли. Прочитайте віршик англійською перед обідом, заспівайте пісеньку під час прогулянки парком чи зіграйте у «показуху» (або «крокодила») з використанням відомих іноземних слів.
2. Нехай частина тих фільмів чи мультфільмів, які ви дивитесь з дитиною, будуть англомовними. Достатньо подивитися кілька простіших моментів англійською, тоді – українською. Так малюк навчиться сприймати мову на слух та зіставляти сказане візуальному супроводу.
3. Пам’ятайте, що дитина повинна бачити та відчувати вашу підтримку. Вчіться разом із нею, проявляєте зацікавлення до того, що вона вже вивчила і які методики навчання їй подобаються, хваліть та заохочуйте маля. Це також допоможе збудувати чудові стосунки між батьками та дитиною.
4. Не критикуйте! Чи задумувались Ви коли-небудь над тим, як вчиться говорити маленька дитина? Чи підраховували Ви кількість допущених помилок у мовленні дитини, і скільки разів Ви виправляли її? Безліч разів. Але оскільки наше мислення безперервне і постійне, так і наше мовлення може бути безперервним. Виправляючи дитину, ми не помічаємо, що маля не відразу засвоює правильне слово. А коли починається вивчення іноземної мови, чомусь очікується, що дитина повинна засвоїти нові слова відразу ж, почувши їх всього кілька разів, більшість з яких не тільки нові, а ще й не асоціюються у неї ні з чим. Якщо дитина зробила помилку – це її право. Дайте їй зрозуміти, що так вимовляти те чи інше слово не правильно, і продемонструйте – як правильно. Але в жодному разі не робіть це з критикою. Так ви можете «відбити» у дитини будь-яке бажання навчатися.
5. Заохочуйте! Дитина повинна розуміти, що вчити і використовувати англійську – весело. Гра, гра і ще раз гра – найкращий спосіб провести час корисно й цікаво.
6. Не «тисніть». Можливо, ваша дитина ще не готова вивчати мову. Не змушуйте її «зубрити» слова та правила. Спробуйте підібрати інші методики вивчення або відкласти навчання на деякий час.
7. Розмовляйте англійською. Встановіть у своєму домі звичку використовувати англійську у побутових справах. Ви можете, наприклад, покликати дитину, похвалити чи сказати, що любите, англійською. Короткі речення і помірна частота використання допоможе дитині краще сприймати мову на слух і покращить вимову.
8. Якщо дитині нудно – зупиніться. Зробіть паузу, а з часом запропонуйте дитині продовжити вивчення, розробіть нові способи навчання.

Вірте у свою дитину та підтримуйте її – і все вдасться!








Немає коментарів:

Дописати коментар